MILENKY ŽIEN

,,Mať či nemať svoju ženskú lásku?

Po zahĺbení sa do Lauriných príbehov vám táto dilema určite napadne, ak ste o nej už dávno neuvažovali. Spoznáte nežnú vášeň aj vášnivú nehu. Hĺbku v erotike aj erotiku do hĺbky. Ponoríte sa do hlbín ženskej duše, do túžob, nehy, lásky, vášne a odvahy skúmať neznáme. 

Nevšedná a nenahraditeľná. Taká vie byť vzájomná láska dvoch žien. Viem o tom svoje. Nemať svoju ženskú lásku, príbehy mileniek by vo mne túto šteklivú túžbu určite vyvolali. Lebo keď ju stretnete, niet cesty späť a spoznáte, aká silná príťažlivosť vie byť v jednom letmom pohľade či nepatrnom dotyku dvoch žien, ktorých to k sebe neuveriteľne ťahá. 

U mňa sa to začalo odvážnym pohľadom do duše skrz nádherné oči, odvahou klásť priame otázky a nevšedným priznaním o tajomnom sne, ktorý sa neskôr stal skutočnosťou. Ako to bolo / bude u vás? 

Želám vám, aby ste boli aj vy obohatené  o túto skúsenosť a Laure ďakujem, že si dovolila byť vo svojich príbehoch odvážna a odokryla kúsok tajomna zo sveta Mileniek žien.”

Naya Lavenderová

Milenky žien sú nepriamym pokračovaním poviedkovej knihy Milenky a je o príbehoch žien, ktoré sa milovali so ženami. Nie je to dlhá kniha, ale je nádherne prepracovaná, zažitá a vďaka spätným väzbám mojich editoriek si dovolím tvrdiť, že je mimoriadne originálna. 

Ústrednou témou príbehov je bisexualita žien, láska medzi ženami – duševné prepojenia, telesné milovanie, blízkosť medzi ženami, ktoré to tak cítia, ich zvádzania, dotyky dvoch žien. 

Objednávka knihy Milenky žien  – Laura Filipi