MILENKY ŽIEN

,,Mať či nemať svoju ženskú lásku?

Po zahĺbení sa do Lauriných príbehov vám táto dilema určite napadne, ak ste o nej už dávno neuvažovali. Spoznáte nežnú vášeň aj vášnivú nehu. Hĺbku v erotike aj erotiku do hĺbky. Ponoríte sa do hlbín ženskej duše, do túžob, nehy, lásky, vášne a odvahy skúmať neznáme. 

Nevšedná a nenahraditeľná. Taká vie byť vzájomná láska dvoch žien. Viem o tom svoje. Nemať svoju ženskú lásku, príbehy mileniek by vo mne túto šteklivú túžbu určite vyvolali. Lebo keď ju stretnete, niet cesty späť a spoznáte, aká silná príťažlivosť vie byť v jednom letmom pohľade či nepatrnom dotyku dvoch žien, ktorých to k sebe neuveriteľne ťahá. 

U mňa sa to začalo odvážnym pohľadom do duše skrz nádherné oči, odvahou klásť priame otázky a nevšedným priznaním o tajomnom sne, ktorý sa neskôr stal skutočnosťou. Ako to bolo / bude u vás? 

Želám vám, aby ste boli aj vy obohatené  o túto skúsenosť a Laure ďakujem, že si dovolila byť vo svojich príbehoch odvážna a odokryla kúsok tajomna zo sveta Mileniek žien.”

Naya Lavenderová

Milenky žien sú nepriamym pokračovaním poviedkovej knihy Milenky a je o príbehoch žien, ktoré sa milovali so ženami. Nie je to dlhá kniha, ale je nádherne prepracovaná, zažitá a vďaka spätným väzbám mojich editoriek si dovolím tvrdiť, že je mimoriadne originálna. 

Ústrednou témou príbehov je bisexualita žien, láska medzi ženami – duševné prepojenia, telesné milovanie, blízkosť medzi ženami, ktoré to tak cítia, ich zvádzania, dotyky dvoch žien. 

Knihu MILENKY ŽIEN si môžete objednať v e-verzii v cene 9,99 €

Kniha otvára lesbické a bisexuálne témy, resp. milenecké vzťahy medzi ženami. Jej rozsah je len 49 strán, no pre každú čitateľku ponúkame darček vo forme zľavového kódu na anonymnú konzultáciu. Cena konzultácie je 39€ a hodnota zľavového kódu je rovnaká ako cena knihy, t.j. 9,99€ a trvá minimálne hodinu, čiže vás vyjde 29€. Pokiaľ je táto služba pre vás cenovo nedostupná, napíšte nám, nájdeme si pre vás čas a vy zaplatíte toľko, koľko je pre vás prípustné, možno vôbec nič. 🙂

V blízkej dobe budeme ponúkať aj e-verziu knihu Milenky a pribudne tlačená verzia knihy Milenky žien. V prípade záujmu nám pošlite váš email, rady vás budeme informovať medzi prvými.

Ospravedlňujeme sa, zatiaľ nemáme sprocesovaný rýchlejší spôsob dodania, pracujeme na tom. 

Objednávka knihy Milenky žien  – Laura Filipi

Záväzne si objednávam knižku Milenky žien od Laury Filipi v cene 9,99€. Po úhrade tejto čiastky na číslo účtu vydavateľstva, vám bude doručená e-verzia knižky najneskôr do 3 pracovných dní na vašu e-mailovú adresu.

Na každú knižku vystavujeme faktúru s textom “Kniha od Laura Filipi.”

Odoslaním objednávky potvrdzujem, že súhlasím s Obchodnými podmienkami aj so spracovaním osobných údajov v súlade s GDPR.