Ako by ste dopísali tento príbeh vy?

Zoznámili sme sa na obchodnom stretnutí. Pôvodne malo trvať len tridsať minút a natiahlo sa na dve hodiny. Neviem, o čom sme hovorili, bola to viac menej reč očí. Na záver sme si potvrdili nový termín. Dôvod nášho mítingu bol tak ľahko naplniteľný, ale my sme ho nenaplnili. Naopak, dohodli sme si ďalšiu schôdzku, na ktorej sme si mali potvrdiť zbytočné detaily. Z jej pohľadov bolo také jasné, prečo sa vyhovára na svoju nadriadenú. Tvrdila, že si musí u nej môj návrh nechať odobriť, ale to nebol skutočný dôvod. Vedela som, že sa so mnou ešte chce stretnúť.  

   Páčila sa mi. Rada som pristala na jej hru. Kým mi vysvetľovala nejaké pracovné nezmysly a skláňala sa pre nejaké materiály do šuplíka, prehliadala som si jej dekolt a predstavovala, aká je, keď je nahá. Ktovie na čo myslela ona, keď si so mnou dohadovala ďalšie stretnutie. Ešte v ten večer ma požiadala na facebooku o priateľstvo…

Ako by ste tento príbeh dopísali vy? Stačí, ak prostredníctvom komentárov dopíšete pár viet, ktoré sa vám žiada dopísať.
Píšte, snívajte alebo si želajte…

Laura

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s